Pompy i silniki hydrauliczne Linde
pl en en

Pompy i silniki hydrauliczne Linde

Nasz magazyn części zamiennych jest doskonale zaopatrzony w podstawowe grupy rotacyjne łącznie z blokami tłocznymi do pomp i silników wielotłoczkowych takich typów jak: HPR75, HPR90, HPR100, HPR115, HPR130, HPR135, HPR160, BPV 35, 50, 70, 100, B2PV 50, 75, 105, BMV/BMF/BMR 50, 75, 105, mamy praktycznie w ciągłej sprzedaży.

 

Ponieważ w/w typy należą do najbardziej rozpowszechnionych na polskim rynku jednostek i jak wiadomo klient nie chce czekać po kilka dni na dostawę części i pragnie natychmiast rozpocząć naprawę maszyny która stojąc przynosi mu każdego dnia straty, my ze swojej strony staramy się na bieżąco każdego dnia uzupełniać nasze zapasy magazynowe nowymi dostawami.

 

Prosimy pamiętać, aby przy zapytaniach o części do pomp, przekładni czy silników hydraulicznych LINDE zawsze podać nam typ oraz 10-cio cyfrowy numer fabryczny z tabliczki znamionowej danej jednostki.

Copyright © 2010 Hydraulika Linde Tychy
Wykonanie: Firma Control
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.
Hydraulika siłowa Linde • Pompy hydrauliczne HPR • Silniki hydrauliczne Linde