Pompy i silniki hydrauliczne Linde
pl en en

Nasz profesjonalny Serwis Hydrauliki Siłowej zajmujący się głównie naprawami wszystkich typów pomp i silników hydraulicznych oraz kompleksową diagnostyką pomp hydraulicznych, maszyn i urządzeń o napędzie hydraulicznym mieści się w Radwanicach koło Wrocławia.

 

Oprócz napraw przeprowadzanych w naszym warsztacie bardzo często wyjeżdżamy do klientów w całym kraju i poza jego granice, gdzie zdobyliśmy już odpowiednią renomę.

 

Nasi pracownicy legitymują się wieloletnim stażem pracy w wiodących zakładach z dziedziny hydrauliki siłowej. Nasze własne doświadczenie pozwala nam rzetelnie świadczyć usługi dla firm budowlanych, drogowych, przemysłowych oraz wielu innych.

 

Nasza działalność w dużej mierze opiera się też na remontach serwisowanych przez nas od lat maszyn i urządzeń naszych stałych klientów ale poza remontami siłowników, do których wykorzystujemy gotowe pręty i rury, regenerujemy także rozdzielacze hydrauliczne, zawory, orbitrole, pompy i silniki różnej konstrukcji.

 

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i fachowe wykształcenie w dziedzinie hydrauliki pomaga nam realizować naprawy pomp i silników wielotłoczkowych, zębatych, łopatkowych a także hydrostatycznych zespołów jazdy stosowanych między innymi w koparkach i ładowarkach: Atlas, Zeppelin, CAT, Liebherr, O&K, Macalac, Hanomag, Komatsu, Hitachi, Daewoo, Doosan, Hyundai, Furukawa, Kramer, Eder, JCB, Case, Fuchs, Menck, Nobas i wielu innych.

 

Wieloletnia praktyka w serwisie maszyn hydraulicznych pozwala nam niemal bezbłędnie wykryć usterkę w instalacji. Doświadczenie i wiedzę techniczną uzupełniamy jednak stosując nowoczesne przyrządy pomiarowe. Elektroniczny odczyt z czujników ciśnienia i przepływomierzy pozwala precyzyjnie określić stan elementów napędu hydraulicznego oraz elementów wykonawczych.

 

Usługi nasze wykonujemy również u klienta. Pozwala to uniknąć kłopotliwego transportu dużych maszyn. Na remontowane elementy udzielamy gwarancji. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Mieliśmy okazję naprawiać koparki pracujące przy pogłębianiu kanału portowego w Świnoujściu oraz maszyny drogowe na Podhalu, a także kombajny zbożowe w lubelskim, czy dźwigi leśne na zachodnich granicach kraju oraz wiele innych maszyn i urządzeń w kraju i za granicą.

 

W naszej ofercie produkcyjnej proponujemy Państwu siłowniki hydrauliczne wykonane w/g potrzeb i życzeń klienta. Dysponujemy gotowymi prętami chromowanymi, także hartowanymi, w typoszeregu średnic stosowanych w konstrukcji maszyn oraz rurami dogniatanymi lub honowanymi. Posiadamy także szeroki wybór uszczelnień technicznych od pierścieni wargowych o różnych profilach do tłokowych-kompaktowych. Pozwala nam to na szybkie wykonanie siłowników w długościach dowolnych do 6 mb. Ponadto wykonujemy również zasilacze hydrauliczne. Zasilacze nasze wykonane są na podzespołach znanych światowych producentów m.in.: HYDAC, KRT, Sauer-Danfoss, Bosch, Parker.

 

Urządzenia naszego projektu i wykonania pracują m.in. w fabrykach Volvo-Poland (kilka obrotnic do montażu ścian i dachów autobusów), AD-Tranz-Pafawag (prasy do przeprężania ram wózków lokomotyw), Kigema (napędy wirówek do odlewania metali kolorowych), Kamitech (zasilacze zgrzewarek rur i płyt z tworzyw sztucznych) oraz wiele innych stosowanych w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu.

Copyright © 2010 Hydraulika Linde Tychy
Wykonanie: Firma Control
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.
Hydraulika siłowa Linde • Pompy hydrauliczne HPR • Silniki hydrauliczne Linde